Акимат » Әңгімелесу өткізу кестесі

Әңгімелесу өткізу кестесі

26.06.2019 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің орталықтандырылған мемлекеттік сатып алу секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша(2 бірлік)

Нугманова Анара Еркиновна

Макашев Адилет Кайрканович

Джакиянов Султан Муратович

Оралбекова Арайлым Оралбекқызы

 

2

28 маусым 2019 ж. сағат 11-00

28 маусым 2019 ж. сағат 11-05

28 маусым 2019 ж. сағат 11-10

28 маусым 2019 ж. сағат 11-15

4

 
 
 

16.04.2019 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға барлық мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызметшілері арасындағы ішкі конкурсқа қатысушылармен әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімінің әлеуметтік сала, ішкі саясат, білім, жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар мәселелері жөніндегі орынбасары  Е-1 санаты бойынша (1 бірлік)  

Садырбаев Айдар Серказынович

Кожанова Динара Муратбековна

1

 18 сәуір 2019 ж. сағат 17-00

18 сәуір 2019 ж. сағат 17-10

 

2

2

Қала әкімі аппаратының жердің пайдалануы мен қорғалуын бақылау жөніндегі бас инспектор Е-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Қажимқан     Нұрсұлтан    Қажимұратұлы

1

18 сәуір 2019 ж. сағат 17-20

 

1

 
 

08.04.2019 ж.
 

«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімі аппаратының ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтерді мониторингілеу бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша    (1 бірлік)

Тергеубеков Жандос Кенжебекович

1

10 сәуір 2019 ж. сағат 16-00

 

1

2

Экономика және бюджетті жоспарлау бөлімінің бюджетке түсетін түсімдерді талдау және болжау секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Нургаянова Камиля Рафхатовна

1

10 сәуір 2019 ж. сағат 16-10

1

3

Экономика және бюджетті жоспарлау бөлімінің инвестициялық саясат секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Абдикаримова Жанар Асемхановна

1

10 сәуір 2019 ж. сағат 16-20

1

4

Экономика және бюджетті жоспарлау бөлімінің бюджеттік саясат және жоспарлау секторының бас маманы  E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Елубаева Кульзазира Мухтаровна

1

10 сәуір 2019 ж. сағат 16-30

1

5

Жер қатынастары бөлімінің әкімшілік-құқықтық секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

6

Құрылыс бөлімінің әкімшілік-қаржы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Асқар Ерасыл Алмасұлы

Қызыр Айдана Жарқынқызы

1

10 сәуір 2019 ж. сағат 16-40

10 сәуір 2019 ж. сағат 16-50

2

7

Құрылыс бөлімінің  жоспарлау секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Зарыпханова Маржан Бахыткамеловна

1

10 сәуір 2019 ж. сағат 17-00

1

8

Абыралы ауылдық округі аппаратының бас маманы Е-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Бакенова Жансая Жакуляевна

1

10 сәуір 2019 ж. сағат 17-10

1

 
 
 

02.04.2019 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға Семей қаласы бойынша жергілікті мемлекеттік органдарының мемлекеттік қызметшілері ішінде ішкі конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Семей қаласы әкімінің әлеуметтік сала, ішкі саясат, білім, жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар мәселелері жөніндегі орынбасары E-1 санаты бойынша  (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

2

қала әкімі аппаратының қаржы-шаруашылық жұмыс бөлімі басшысы E-3  санаты бойынша (1 бірлік)

Сагадиева Шынар Ибыкеновна

1

4 сәуір 2019 ж. сағат 17-00

1

3

қала әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс бөлімінің бас инспекторы E-3  санаты бойынша          (1 бірлік)

Асембаев Максат Кабылович

1

4 сәуір 2019 ж.сағат 17-10

 

1

4

қала әкімі аппаратының жердің пайдалануы мен қорғалуын бақылау жөніндегі бас инспектор E-3 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

 
 

25.02.2019 ж.
 

р/с

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімінің бюджетті қалыптастыру және атқару, несие және кеден саясаты, банк мекемелері, жер қатынастары, ауыл шаруашылығы, ветеринария,өнеркәсіп, кәсіпкерлік, байланыс, туризм және сауда, еңбек жөніндегі инспекция және қоршаған ортаны қорғау мәселелері  жөніндегі орынбасары Е-1 санаты бойынша (1 бірлік)

Әділбаев Қанат Серікханұлы

1

26 ақпан 2019 ж. сағат 17-00

1

 

24.01.2019 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімінің азаматтық қорғаныс және жұмылдыру дайындығы жөніндегі көмекшісі E-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Мархаметов Айдын Жомартұлы

1

2019 жылғы 28 қаңтар сағат 17.00

1

 
 
 
 

12.12.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімі аппаратының бас маман – қала әкімі орынбасарының көмекшісі E-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Оразханов Ерасыл Ермекұлы

Сайлауова Гүлжан Мағжанқызы

Омарбекова Айсулу Шаймарданқызы

Тұржанова Әйгерім Қанатқызы

Нұғманова Анар Еркінқызы

Оралбеков Елдар Мұратұлы

Есентайұлы Мәди

1

14 желтоқсан 2018 ж. сағат 11-00

14 желтоқсан 2018 ж. сағат 11-10

14 желтоқсан 2018 ж. сағат 11-20

14 желтоқсан 2018 ж. сағат 11-30

14 желтоқсан 2018 ж. сағат 11-40

14 желтоқсан 2018 ж. сағат 11-50

14 желтоқсан 2018 ж. сағат 12-00

7

 
 
 

12.11.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімі аппаратының мемлекеттік құқықтық бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Закимова Зинура Берікқызы

1

13 қараша 2018 ж. сағат 10-00

1

 
 

12.10.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Кәсіпкерлік бөлімі басшысының орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік)       

Шәкәрімов Данияр Қайырханұлы

1

15 қазан 2018 ж. сағат 17-00

1

2

қала әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Хусаинов Фархад Әнуарбекұлы

1

15 қазан 2018 ж. сағат 17-10

1

3

тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің коммуналдық шаруашылық және көркейту секторының сумен жабдықтау және су бұру мәселелері жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

-

4

тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің тұрғын үй инспекциясы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Алдынгуров Ануар Амангелдіұлы

Джолмурзаев Руслан Қалиұлы

1

15 қазан 2018 ж. сағат 17-20

15 қазан 2018 ж. сағат 17-30

2

5

жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің еңбек нарығы және жұмыспен қамту мәселелер секторының бас маманы  E-R-4 санаты бойынша  (1 бірлік)

Майқыбаева Адия Тазабекқызы

Мустафина Жанар Ерболатқызы

Садуақасова Данна Ерланқызы

Елемесова Нұржаннат Нұртасқызы

1

15 қазан 2018 ж. сағат 17-40

15 қазан 2018 ж. сағат 17-50

15 қазан 2018 ж. сағат 18-00

15 қазан 2018 ж. сағат 18-10

4

6

Шүлбі кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Мұхтарханов Ерболат Мұхтарханұлы

1

15 қазан 2018 ж. сағат 18-15

1

7

Абыралы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша  (1 бірлік)

Скаков Олжас Болатұлы

Майқыбаева Адия Тазабекқызы

1

15 қазан 2018 ж. сағат 18-20

15 қазан 2018 ж. сағат 18-25

2

 

 

01.10.2018 ж.

«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Құрылыс бөлімінің әкімшілік-қаржы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Омарова Әйгерім Әубәкірқызы

Задахан Мөлдір Серікқызы

1

03 қазан 2018 ж. сағат 16-00

03 қазан 2018 ж. сағат 16-10

2

2

ветеринария бөлімінің ветеринариялық –санитариялық қауіпсіздік секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Жәкішев Айдын Болатұлы

1

03 қазан 2018 ж. сағат 16-20

1

3

құрылыс бөлімінің құрылыс секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Мұқатай Бағдат Әділетұлы

Болатқызы Гүлнұр

1

03 қазан 2018 ж. сағат 16-30

03 қазан 2018 ж. сағат 16-40

2

4

жер қатынастары бөлімінің жерге орналастыру және жер қатынастарының қала маңы бойынша секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Рамазан Данияр Еркінбекұлы

Игембеков Берік Шахмұратұлы

1

03 қазан 2018 ж. сағат 16-50

03 қазан 2018 ж. сағат 17-00

 

2

 
 
 

25.09.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға барлық мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызметшілері арасындағы ішкі конкурсқа қатысушылармен әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Құрылыс бөлімі басшысының орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік)

Жұмабаева Сәлия Серікбайқызы

1

26 қыркүйек 2018 ж. сағат 17-00

1

2

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі басшысының құқықтық, кадрлық мәселелер, мемлекеттік тұрғын үйді есепке алу және бөлу жөніндегі орынбасары       E-R-2 санаты бойынша  (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы мезгіліне

Қасымғожа Райхан Мырзағалиқызы

Аралов Асхат Бедоғатұлы

1

26 қыркүйек 2018 ж. сағат 17-10

26 қыркүйек 2018 ж. сағат 17-20

2

 
 
 
 
 

20.09.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қаржы бөлімінің жергілікті бюджет және аппараттың бухгалтерлік есеп және есептілік секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Қадырова Әсем Мұхтарқызы

1

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 10-00

1

2

сәулет және қала құрылысы бөлімінің сәулет және қала құрылысы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Ахметов Руслан Майлыбайұлы

1

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 10-10

1

3

тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің коммуналдық шаруашылық және көркейту секторының көркейту мәселелері жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Рашид Алишер Еркінұлы

1

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 10-20

1

4

Айнабұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Омарова Арай Серікжанқызы

Макаева Зинфира Ерхановна

Қалиянова Алина Серікқызы

1

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 10-30

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 10-40

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 10-50

3

5

Приречный ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Садуақасова Данна Ерланқызы

1

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 11-00

1

6

Новобаженова ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

7

Шүлбі кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Мұхтарханов Ерболат Мұхтарханұлы

1

21 қыркүйек 2018 ж. сағат 11-10

1

8

Шүлбі кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік) (неізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

 
 
 
 

25.08.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Ішкі саясат бөлімінің ақпараттық-насихат жұмысы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Ешенғазин Думан Серікұлы

1

27 тамыз 2018 ж. сағат 11.30

1

2

Ішкі саясат бөлімінің діни бірлестіктермен байланыс жөніндегі секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Мұхтарханов Ерболат Мұхтарханұлы

Зәкенов Жарқын Батырханұлы

Қасымжанова Жанна мәулітқазықызы

1

27 тамыз 2018 ж. сағат 11.40

27 тамыз 2018 ж. сағат 11.50

27 тамыз 2018 ж. сағат 12.00

3

3

Ішкі саясат бөлімінің әкімшілік секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Садуақасова Данна Ерлановна

Сатыбалдинова Лятай Серікқызы

1

27 тамыз 2018 ж. сағат 12.10

27 тамыз 2018 ж. сағат 12.20

2

 
 
 

20.08.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Кәсіпкерлік бөлімі басшысы E-R-1 санаты бойынша (1 бірлік)

Смаилов Жандос Байболатулы

1

2018 жылғы 23 тамыз сағат 12.00

1

 
 

31.07.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Құрылыс бөлімі басшысының орынбасары              E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

2

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі басшысының құқықтық, кадрлық мәселелер, мемлекеттік тұрғын үйді есепке алу және бөлу жөніндегі орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы бойынша)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

1

-

0

3

Қаржы бөлімінің жергілікті бюджет және аппараттың бухгалтерлік есеп және есептілік секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Искакова Жұлдыз Мұратбекқызы

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 16.00

 

1

4

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің қаржы-экономикалық секторының бас маманы-сметашы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Болатқызы Гүлнұр

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 16.10

 

1

5

Құрылыс бөлімінің құрылыс секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Артықбаева Фариза Асқарқызы

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 16.20

 

1

6

Құрылыс бөлімінің әкімшілік-қаржы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы мезгіліне)

Омарова Әйгерім Әубәкірқызы

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 16.30

 

1

7

Ветеринария бөлімінің ветеринариялық-санитариялық қауіпсіздік секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Әкімжанова Марал Серікқазықызы

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 16.40

 

1

8

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің мемлекеттік тұрғын үйді есепке алу және бөлу секторының иесіз тұрғын үйді есепке алу жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Бондарева Галина Сергеевна

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 16.50

 

1

9

Достық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Тоқатаева Анар Майданқызы

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 17.00

 

1

10

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің коммуналдық шаруашылық және көркейту секторының көрокейту мәселелері жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Ихабатова Ұлбосын Белгіқызы

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 17.10

 

1

11

Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің тілдерді дамыту секторының бас маманы                E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Кервенова Мадина Бөкенқызы

Тұржанова Әйгерім Қанатқызы

1

01 тамыз 2018 ж. сағат 17.20

01 тамыз 2018 ж. сағат 17.30

2

 
 
 
 

25.07.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға Семей қаласы бойынша жергілікті мемлекеттік органдарының мемлекеттік қызметшілері ішінде ішкі конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі 
 
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Кәсіпкерлік бөлімі басшысы E-R-1 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

1

2

жер қатынастары бөлімінің жерге орналастыру және жер қатынастарының ауылдық округтар бойынша секторының меңгерушісі                E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Жанғалиев Заңғар Медетқалиұлы

1

26 шілде 2018 ж. сағат 10-00

1

3

сәулет және қала құрылысы бөлімінің сәулет және қала құрылысы секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Рахымғалиев Нұрлыбек Нұртілеуұлы

1

26 шілде 2018 ж.сағат 10-10

 

1

 
 

09.07.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Хусаинов Фархад Әнуарбекұлы

1

10 шілде 2018 ж. сағат 16.00

 

1

2

Құрылыс бөлімінің жоспарлау секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Дәулетбаева Лаззат Тұрсынқызы

1

10 шілде 2018 ж. сағат 16.10

1

3

Құрылыс бөлімінің жоспарлау секторының бас маман-заңгері E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Ағыбаева Данара Ринатқызы

1

10 шілде 2018 ж. сағат 16.20

 

1

4

Жер қатынастары бөлімінің әкімшілік-құқықтық секторының бас маманы – бухгалтер E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы мезгіліне)

Вакасова Бақытжан Маутқалиқызы

1

10 шілде 2018 ж. сағат 16.30

 

1

5

Сәулет және қала құрылысы бөлімінің жобалық құжаттарды келісу секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Кислая Наталья Николаевна

1

10 шілде 2018 ж. сағат 16.40

 

1

6

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің коммуналдық шаруашылық және көркейту мәселелері жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Кәрімов Мұхаммед Тілекбекұлы

1

10 шілде 2018 ж. сағат 16.50

 

1

7

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің мемлекеттік тұрғын үйді есепке алу және бөлу секторының мемлекеттік тұрғын үйді есепке алу және бөлу жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Гаджиева Кристина Игоревна

1

10 шілде 2018 ж. сағат 17.00

 

1

8

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің қаржы-экономикалық секторының бас маманы-сметашы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

1

-

0

9

Ауыл шаруашылығы бөлімінің мал шаруашылығы секторының қаржылық есеп жүргізу бойынша бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Канжекенова Лаззат Оралбекқызы

1

10 шілде 2018 ж. сағат 17.10

 

1

10

Дене шынықтыру және спорт бөлімінің бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Рахымғажинов Нұрболат Сағымбекұлы

1

10 шілде 2018 ж. сағат 17.20

1

 
 
 
 
 

02.07.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға Семей қаласы бойынша жергілікті мемлекеттік органдарының мемлекеттік қызметшілері ішінде ішкі конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Сәулет және қала құрылысы бөлімі басшысының орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік)

Исатаев Ардақ Мұратқалиұлы

1

03 шілде 2018 ж. сағат 11-00

1

2

Жер қатынастары бөлімі басшысының орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік)

Биттибаева Айжан Тұрсынбекқызы Рахымжанов Дамир Сапарұлы

1

03 шілде 2018 ж. сағат 11-10

03 шілде 2018 ж. сағат 11-20

2

3

Құрылыс бөлімі басшысының орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

4

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі басшысының құқықтық, кадрлық мәселелер, мемлекеттік тұрғын үйді есепке алу және бөлу жөніндегі орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

5

Қаржы бөлімінің жергілікті бюджет және аппараттың бухгалтерлік есеп және есептілік секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

6

Ішкі саясат бөлімінің діни бірлестіктермен байланыс жөніндегі секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Рымқанов Арман Серікқанұлы

1

03 шілде 2018 ж. сағат 11-30

1

7

Құрылыс бөлімінің құрылыс секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Кунчаев Шадияр Қабдрахымұлы

1

03 шілде 2018 ж. сағат 11-40

1

 
 
 
 

«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға барлық мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызметшілері арасындағы ішкі конкурсқа қатысушылармен әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Ішкі саясат бөлімінің басшысы E-R-1 санаты бойынша (1 бірлік)

Есенжолов Нұржан Ерғалиұлы

1

14 маусым 2018 ж. сағат 10-00

1

 
 
 
 
 

01.06.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімі аппаратының ұйымдастыру – инспекторлық жұмыс бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Мекишева Мариямкул Нығметжанқызы

Елубаев Сырым Серікұлы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 16.00

05 маусым 2018 ж. сағат 16.10

2

2

Қала әкімі аппаратының қаржы-шаруашылық жұмыс бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Бекишева Әсем Құмарханқызы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 16.20

1

3

Қала әкімі аппаратының құжаттамалық қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Тлеубаева Айнұр Таупбекқызы

Елубаев Сырым Серікұлы

Джақсыбаева Айжан Рамазанқызы

Серікбаева Махаббат Талғатқызы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 16.30

05 маусым 2018 ж. сағат 16.40

05 маусым 2018 ж. сағат 16.50

05 маусым 2018 ж. сағат 17.00

4

4

Қала әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Хмелева Марина Геннадьевна

Серікбаева Махаббат Талғатқызы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 17.10

05 маусым 2018 ж. сағат 17.20

2

5

Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің автомобиль жолдары секторының автомобиль жолдары жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы мезгіліне)              

Түсіпов Жасар Асқарұлы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 17.30

 

1

6

Ішкі саясат бөлімінің ақпараттық-насихат жұмысы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Абылқасов Тұрсынғазы Серіғазыұлы

Ғапуов Айбек Еркінұлы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 17.40

05 маусым 2018 ж. сағат 17.50

2

7

Приречный ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Аухадиева Рыскүл Оразбекқызы

 

1

05 маусым 2018 ж. сағат 18.00

 

1

8

Ақбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Алтынбек Айдос Ардақұлы

Кудерин Айбек Өміртайұлы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 18.05

05 маусым 2018 ж. сағат 18.10

2

9

Шаған кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша  (1 бірлік)

Шайманова Ақжол Жеңісбекқызы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 18.15

1

10

Шүлбі кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша  (1 бірлік)

Машгутова Альфия Төлеуғазықызы

1

05 маусым 2018 ж. сағат 18.20

1

 
 
 
 

25.05.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға Семей қаласы бойынша жергілікті мемлекеттік органдарының мемлекеттік қызметшілері ішінде ішкі конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Жер қатынастары бөлімінің басшысы E-R-1 санаты бойынша (1 бірлік)

Сейілханов Құдайберген Мұхамадиұлы

1

28 мамыр 2018 ж. сағат 16-00

1

2

Ішкі саясат бөлімінің басшысы E-R-1 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

 

0

 
 

19.04.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Бас инспектор – қала әкімінің баспасөз хатшысы E-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Кемербаев Роллан Амантайұлы

1

2018 жылғы 23 сәуір сағ. 16-00

1

2

Сәулет және қала құрылысы бөлімінің жобалық құжаттарды келісу секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Ахметов Руслан Майлыбайұлы

1

2018 жылғы 23 сәуір сағ. 16-10

1

3

Қала әкімі аппаратының ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтерді мониторингілеу бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы мезгіліне)

Балкөбеков Ардақ Арынғазыұлы

Кеңесбекова Үмітжан  Кеңесбекқызы

1

2018 жылғы 23 сәуір сағ. 16-20

2018 жылғы 23 сәуір сағ. 16-30

2

4

Знаменка ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша(1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы мезгіліне)

Балкөбеков Ардақ Арынғазыұлы

Аубакиров Бейбіт Тұрысбекұлы

1

2018 жылғы 23 сәуір сағ. 16-40

2018 жылғы 23 сәуір сағ. 16-50

 

2

5

Дене шынықтыру және спорт бөлімінің бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген  тұлғалар жоқ

1

-

0

6

Дене шынықтыру және спорт бөлімінің бас маманы - заңгер             E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) 

Балуанғалиев Айдын Жолдыбайұлы

1

2018 жылғы 23 сәуір сағ. 17-00

1

 
 

27.03.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Жиенәлі ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Айтқожин Берік Рымбекұлы

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16.00

1

2

Жиенәлі ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Теңізбаева Гүлжан Құсайынқызы

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-05

1

3

Алғабас ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Түсіпжанова Индира Мұхтарқызы

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-10

1

4

Алғабас ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

5

Айнабұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Байханов Мираш Алмасханович

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-15

1

6

Айнабұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

7

Ертіс ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Өмірзақова Тоғжан Қайырлықызы

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-20

1

8

Приречный ауылдық округі әкімі аппаратаның бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Балкөбеков Ардақ АрынғазыұлыШинжин Орынбек Нұрлыбекұлы

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-25

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-30

2

9

Шаған кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

10

Шүлбі кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Ақшоқаева Арай Сейсембекқызы

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-35

1

11

Шүлбі кенті әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы бойынша)

Машгутова Альфия Төлеуғазықызы

 

1

28 наурыз 2018 ж. сағат 16-40

1

 
 
 
 

05.03.2018 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің иесіз тұрғын үйді есепке алу жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Тұрсымбаева Мейрамгүл Болатқызы

Наурызбаев Әділет Дүйсембайұлы

 

1

2018 жылғы 06 наурыз сағ. 16-00

2018 жылғы 06 наурыз сағ. 16-10

 

2

2

Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мүгедектермен және әлеуметтік мекемелермен жұмыс секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы бойынша)

Төлеуғалиев Сағынтай Серікұлы

Ахметов Руслан Майлыбайұлы

 

1

2018 жылғы 06 наурыз сағ. 16-20

2018 жылғы 06 наурыз сағ. 16-30

 

2

3

Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің автомобиль жолдары секторының автомобиль жолдары жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің жүктілігі мен босануы бойынша)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

-

 
 
 
 
 
 

28.02.2018 ж.

«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға Семей қаласы бойынша жергілікті мемлекеттік органдарының мемлекеттік қызметшілері ішінде ішкі конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің басшысы E-R-1 санаты бойынша (1 бірлік)

Шайжүнісова Диляра Жағыпарқызы

 

1

01 наурыз 2018 ж. сағат 11-00

 

1

2

Бас инспектор – қала әкімінің баспасөз хатшысы E-3 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

 

0

3

Сәулет және қала құрылысы бөлімінің жобалық құжаттарды келісу секторының меңгерушісі  E-R-3 санаты бойынша  (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

 

0

 


05.02.2018
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер
арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Тұрғын үй инспекциясы бөлімінің бас маманы - заңгер E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Ахметов Руслан МайлыбайұлыБайдильданов Серік Күшекұлы

Сайдуллаев Ернар Асқарұлы

 

1

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 14-30

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 14-40

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 14-50

3

2

Тұрғын үй инспекциясы бөлімінің  бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Балкобеков Ардақ АрынғазыұлыИағыбаева Айнұр Қоқонбайқызы

Кудерин Айбек Өміртайұлы

Сайдуллаев Ернар Асқарұлы

 

1

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 15-00

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 15-10

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 15-20

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 15-30

4

3

Экономика және бюджетті жоспарлау бөлімінің бюджетке түсетін түсімдерді талдау және болжау секторының бас маманы                           E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Вакасова Бақытжан Мәуітқалиқызы

Тоқанова Самал Жастылекқызы

 

 

1

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 15-40

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 15-50

 

2

4

Экономика және бюджетті жоспарлау бөлімінің инвестициялық саясат секторының бас маманы                   E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

 

Омарова Эльмира Абылғазықызы

Русланова АйжанРусланқызы

 

1

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 16-00

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 16-10

 

 

2

5

Ішкі саясат бөлімінің ақпараттық-насихат жұмысы секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Абдулхамитов Бауыржан Қамзаұлы

Ахметов Руслан Майлыбайұлы

Балкобеков Ардақ Арынғазыұлы Манай Бақытжан Болатханұлы

Рамазанов Мейіржан Серікұлы

 

1

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 16-20

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 16-30

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 16-40 2018 жылғы 08 ақпан сағ. 16-50

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 17-00

5

6

Ішкі саясат бөлімінің әкімшілік секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Ахметов Руслан Майлыбайұлы

Балкобеков Ардақ Арынғазыұлы

Кудерин Айбек Өміртайұлы

Манай Бақытжан Болатханұлы

Садуақасова Данна Ерланқызы

 

1

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 17-10

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 17-20

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 17-30

2018 жылғы 08 ақпан сағ.17-40

2018 жылғы 08 ақпан сағ. 17-50

5

7

Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық бөлімінің мемлекеттік тұрғын үйді есепке алу және бөлу жөніндегі жетекші маманы E-R-5 санаты бойынша (1 бірлік)

Ахметов Руслан Майлыбайұлы Иағыбаева Айнұр Қоқонбайқызы

 

1

2018 жылғы 08 ақпан сағ.18-00

2018 жылғы 08 ақпан сағ.18-10

2

 
 

23.01.2018
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер
арасында Семей қаласы бойынша жергілікті мемлекеттік органдарының мемлекеттік қызметшілері ішінде ішкі конкурс өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

«ШҚО Семей қаласы білім бөлімі»  басшысының орынбасарыE-R-2 санаты бойынша (1 бірлік)

Шипилова Валентина Валерьевна

Омарғазин Самат Кұдайбергенұлы

1

24  қаңтар 2018 ж. сағат 15-00

24  қаңтар 2018 ж. сағат 15-10

2

2

Қала әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімінің басшысыE-3 санаты санаты бойынша (1 бірлік)

Аубакиров Ерлан Жұмажанұлы

Аккужанов Ербол Маратханұлы

1

24  қаңтар 2018 ж. сағат 15-20

24  қаңтар 2018 ж. сағат 15-30

 

 

1

3

Тұрғын                            үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің иесіз тұрғын үйді есепке алу жөніндегі бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Түсіпжанова Индира Мұхтарқызы

1

24  қаңтар 2018 ж. сағат 15-40

2

 
 
 
 
 
 

20.12.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер
арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Сәулет және қала құрылысы бөлімінің жобалық құжаттарды келісу секторының меңгерушісі                 E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

2

Құрылыс бөлімінің әкімшілік қаржы секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Игембеков Берік Шахмұратұлы

1

    21 желтоқсан 2017 ж.

сағат 17-00

1

3

Айнабұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Кудерин Айбек Өміртайұлы

Вакасова Бақытжан Мәуітқалиқызы

1

    21 желтоқсан 2017 ж.

сағат 17-10

    21 желтоқсан 2017 ж.

сағат 17-20

2

4

Жиенәлі ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Төлеуғалиев Сағынтай Серікұлы

1

    21 желтоқсан 2017 ж.

сағат 17-30

1

5

Абыралы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Дюсембаев Жомарт Тоқтығазыұлы

1

    21 желтоқсан 2017 ж.

сағат 17-40

1

6

Алғабас ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

7

Ақбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Найзабеков Руслан Бақытұлы

1

 21 желтоқсан 2017 ж.

сағат 17-50

1

 
 
 
 

 
 
28.11.2017 ж.
 

«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Ұйымдастыру – инспекторлық жұмыс бөлімінің бас маманы, Е-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Қасқабаева Алмагүл Серикқалиқызы

1

30 қараша 2017 ж. сағат 10-00

 

 

1

2

Мемлекеттік – құқықтық бөлімінің бас маманы,  Е-4 санаты бойынша (1 бірлік) (жүктілікке байланысты демалыстағы қызметкердің орнына)

Хмелёва Марина Геннадьевна

1

30 қараша 2017 ж. сағат 10-15

 

 

1

3

«ШҚО Семей қаласы білім бөлімі» мемлекеттік  мекемесі мектепке дейінгі және орта білім секторының бас маманы, E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (жүктілікке байланысты демалыстағы қызметкердің орнына)

Канапина Жанар Тұрсынғазықызы

1

30 қараша 2017 ж. сағат 10-30

 

 

1

 
 
 

20.11.2017 ж.
 

«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі

 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

«ШҚО Семей қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік  мекемесінің басшысы E-R-1 санаты бойынша (1 бірлік)

Сейльханов Құдайберген Мухамадиұлы

 

 

 

Омаров Еркин Куанышбекович

1

21 қараша 2017 ж. сағат 15-00

 

21 қараша 2017 ж. сағат 15-10

2

2

Семей қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімінің жобалық құжаттарды келісу секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша        (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

3

Семей қаласының құрылыс бөлімінің әкімшілік қаржы секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша       (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

 
 

14.11.2017 ж.
 

«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының ішкі саясат бөлімінің өңірдегі қоғамдық-саяси ахуалды талдау және болжау секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (бала күтіліміне байланысты 2018 жылдың 1 мамырына дейін)  (1 бірлік)

Манай Бақытжан Болатханұлы

 

 

 Нұргалиев Али Берікұлы

 

1

15 қараша 2017 ж. сағат 11-00

 

15 қараша 2017 ж. сағат 11-10

 

2

2

«ШҚО Семей қаласы білім бөлімі» мемлекеттік  мекемесі қорғаншылық және қамқоршылық секторының жетекші маманы E-R-5 санаты бойынша (1 бірлік) (жүктілікке байланысты демалыстағы қызметкердің орнына)

 

Әлібеков Нурлан Қабылхакұлы

 

 

Ергатова Айгерим Ергатқызы

 

 

Остаева Гүлнұр Ардакқызы

 

 

Самарханова Балжан Галымжқызы

 

 

Талғатова Жанерке Талғатқызы

 

 

Тұржанова Айгерим Қанатқызы

 

 

 

1

15 қараша 2017 ж. сағат 11-20

 

15 қараша 2017 ж. сағат 11-30

 

15 қараша 2017 ж. сағат 11-40

 

15 қараша 2017 ж. сағат 11-50

 

15 қараша 2017 ж. сағат 12-00

 

15 қараша 2017 ж. сағат 12-10

 

 

6

3

Приречный ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы E-G-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Болатова Азиза Болатқызы

1

15 қараша 2017 ж. сағат 12-20

 

1

 
 

08.11.2017 ж.
 
«Б» корпусының әкімшілік мемлекеттік бос және уақытша бос лауазымдарға орналасуға Семей қаласы бойынша жергілікті мемлекеттік органдарының мемлекеттік қызметшілері ішінде ішкі конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

«ШҚО Семей қаласы білім бөлімі» мемлекеттік  мекемесі тәрбие жұмысы секторының меңгерушісіE-R-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Байтабанов Мадияр Дәулетұлы

1

09 қараша 2017 ж. сағат 15-00

 

 

1

2

«ШҚО Семей қаласы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі ұйымдастырушылық жұмыс секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Теребаева Гулнур Ерғазықызы

1

09 қараша 2017 ж. сағат 15-20

1

3

Айнабұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманыE-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

4

Жиенәлі ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманыE-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

 

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

5

Абыралы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманыE-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

 

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

6

Алғабас ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік) (жүктілікке байланысты демалыстағы қызметкердің орнына)

 

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

7

Ақбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманыE-G-3 санаты бойынша (1 бірлік)

 

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

 
 

27.10.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушы

лардың саны

1

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басшысының орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Түсіпова Динара Кеңесбекқызы

 

 

Айтуаров Олжас Бауыржанұлы

1

31 қазан 2017 ж. сағат 16-00

 

31 қазан 2017 ж. сағат 16-10

2

2

Бас инспектор – қала әкімінің баспасөз хатшысы E-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Мұратханова Раушан Ардаққызы

1

31 қазан 2017 ж. сағат 16-20

 

1

3

Сәулет және қала құрылысы бөлімінің жобалық құжаттарды келісу секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Бабаканова Мирагуль Құмарғалиқызы

1

31 қазан 2017 ж. сағат 16-30

 

1

4

Құрылыс бөлімінің әкімшілік-қаржы секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

1

-

0

5

ТҮКШ бөлімінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Алиасқар Ильяс Мирғалиұлы

 

1

31 қазан 2017 ж. сағат 16-40

 

1

6

Ақбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне),

Құрманов Мағжан Мағауияұлы

1

31 қазан 2017 ж. сағат 16-50

 

1

7

Знаменка ауылдық округі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1бірлік),

Алибеков Нурлан Кабылхакұлы

 

 

Ксенбаев Саят Ғалымжанұлы

1

31 қазан 2017 ж. сағат 17-00

31 қазан 2017 ж. сағат 17-10

2

8

Новобаженова ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (2 бірлік),

Найзабеков Руслан Бахытұлы

 

 

Қадырғалиева Алтынай Асанқызы

 

 

 

Джакупова Айжан Алибекқызы

2

31 қазан 2017 ж. сағат 17-20

 

31 қазан 2017 ж. сағат 17-30

 

31 қазан 2017 ж. сағат 17-40

3

 
 
 
 
 
 

04.10.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі 
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басшысының орынбасары E-R-2 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

 

 

2

Бас инспектор – қала әкімінің баспасөз хатшысы E-3 санаты бойынша (1 бірлік)

Сатыбалдинова Лятай Серікқызы

1

05 қазан 2017 жылғы

Сағат 10.00

1

3

Сәулет және қала құрылысы бөлімінің жобалық құжаттарды келісу секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

 

 

4

Құрылыс бөлімінің әкімшілік-қаржы секторының меңгерушісі E-R-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Балкөбеков Ардақ Арынғазыұлы

1

05 қазан 2017 жылғы

Сағат 10.10

1

5

ТҮКШ бөлімінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

 

 

6

Ақбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне),

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

 

 

7

Знаменка ауылдық округі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1бірлік),

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

 

 

8

Новобаженова ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (2 бірлік),

конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар жоқ

 

 

 

9

Шаған кентінің әкімі аппаратының бас маманы E-G-3 санаты бойынша (1бірлік)

Қасқабаева Алмагүл Серікқалиқызы

1

05 қазан 2017 жылғы

Сағат 10.20

1

 

 
26.09.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі 
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Кәсіпкерлік бөлімінің шағын, орта бизнес және туризм секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша                  (1 бірлік)

Болатқызы Гүлнұр

Рахматулина Ажар Серікханқызы

Қожақметов Қанағат Талғатұлы

Дәуменова Дана Сейсенбекқызы

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 15.00

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 15.10

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 15.20

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 15.30

4

2

Құрылыс бөлімінің жоспарлау секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Болатқызы Гүлнұр

Ақшабарова Сәуле Болатқызы

Дәуменова Дана Сейсенбекқызы

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 15.40

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 15.50

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 16.00

3

3

Қаржы бөлімінің әлеуметтік сала мекемелерінің шығыстарын есепке алу және мониторингілеу секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Желдыбаев Асхат Анатольевич

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 16.10

1

4

Экономика және бюджетті жоспарлау бөлімінің бюджеттік саясат және жоспарлау секторының бас маманы E-R-4 санаты бойынша (1 бірлік) (негізгі қызметкердің бала күтімі мезгіліне)

Елубаева Гүлзазира Мұхтарқызы

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 16.20

1

5

Қала әкімі аппаратының мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі жетекші маманы E-5 санаты бойынша (1 бірлік)

Қаратаева Айнұр Серікханқызы Рахматулина Ажар Серікханқызы

Әлібеков Нұрлан Қабылқақұлы

Көбаева Динара Бауыржанқызы Дәуменова Дана Сейсенбекқызы

Рахымжанова Әлем Болатқызы

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 16.30

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 16.40

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 16.50

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 17.00

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 17.10

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 17.20

6

6

Достық ауылдық округі аппаратының жетекші маманы                E-G-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Туланова Айым Рымбекқызы

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 17.30

1

7

Озерка ауылдық округі аппаратының жетекші маманы               E-G-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Бусыгина Индира Мұратханқызы

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 17.40

1

8

Ертіс ауылдық округі аппаратының жетекші маманы                 E-G-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Қапанов Айтуар Серікұлы

Алибеков Нурлан Қабылқақұлы Назарбаев Дулат Тажімұхаметұлы

1

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 17.50

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 18.00

27 қыркүйек 2017 ж. сағат 18.10

3

 
 
 
 

14.09.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімі аппаратының мемлекеттік құқықтық бөлімінің жетекші маманы E-5 санаты бойынша (1 бірлік)

Аухадиева Рыскүл Оразбекқызы

 

Мақсұтхан Маржан Берікқызы

 

Баширов Бақтияр Қайратұлы

 

Көкішева Әлия Леонидовна

 

1

15 қыркүйек 2017 ж

11 – 00 сағат

15 қыркүйек 2017 ж

11.15 – сағат

15 қыркүйек 2017 ж

11.30 – сағат

15 қыркүйек 2017 ж.

11.45 – сағат  

4

 
 

08.09.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Бос лауазымның атауы

Үміткердің А. Ә. Т

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

Қала әкімі аппаратының персоналды басқару бөлімінің бас маманы E-4 санаты бойынша (1 бірлік)

Қажыбекова Рәшиля Жүнүсқанқызы

1

11 қыркүйек 2017 ж

11 – 00

1

 
 

14.08.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында ішкі конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 

п/п

Санаты

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

E-R-2

1

15 тамыз 2017 ж сағат 11 - 00

0

2

Е -R-3

1

15 тамыз 2017 ж сағат 11 - 15

0

3

E-G-3

1

15 тамыз 2017 ж сағат 11 - 15

1

4

E-G-3

1

15 тамыз 2017 ж сағат 11 - 15

0

 
 
 

09.08.2017 ж.
 
«Б» корпустағы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға үміткерлер арасында жалпы конкурсқа әңгімелесу өткізу кестесі
 
 

п/п

Санаты

Лауазымдардың саны

Әңгімелесуді өткізу күні және уақыты

Қатысушылардың саны

1

E-R-4

1

11 тамыз 2017 ж сағат 11 - 00

2

2

Е - 5

1

11 тамыз 2017 ж сағат 11 - 15

1

 
Өңдеу күні: 26-06-2019