Акимат » Азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдау

Азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдау

Азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдау және олардың өтініштерін қарау тәртібі
 
Семей қаласы әкімі аппаратында азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдау және олардың өтініштерін қарау тәртібі Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы № 221 «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Заңымен және қала әкімі аппаратының Регламентімен айқындалған.
 
Азаматтарды қабылдау күн сайын (сенбі мен жексебіден басқа күндері) сағат 9-00-ден бастап 13-00-ге дейін қала әкімдігінің ғимаратында Қайым Мұхамедханов көшесі, 8 мекен - жайы бойынша, № 109 – кабинетте жүргізіледі. Алдын ала жазылу күн сайын (сенбі, жексенбіден басқа күндері) жүргізіледі, телефон: 52-35-08.
 
 
Жауап берілмеген немесе ақпарат беруден заңсыз бас тартылған жағдайда «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы № 221 Заңына сәйкес шағым беруге болады.

 

Мемлекеттік органдар басшыларының азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдау графигі

Рет №№

Тегі, аты, әкесінің аты

Лауазымы

Қабылдау күні, уақыты

1.

Сәлімов Ермак Бидахметұлы

Қала әкімі

әр айдың жұмасы

сағ. 16.00

2.

Ерембесов Кайрат Шаймарданұлы

Қала әкімінің орынбасары

Дүйсенбі

сағ. 15.00

3.

Шарова Надежда Васильевна

Қала әкімінің орынбасары

Сейсенбі

сағ. 15.00

4.

 Ушаков Николай

Николаевич

Қала әкімінің орынбасары

    Сәрсенбі

    сағ. 15.00

5.

 Азбергенов Сержан Мұхтарұлы

Қала әкімі аппаратының басшысы

Бейсенбі

сағ. 15.00

6.

Сейльханов Құдайберген Мухамадиұлы

Жер қатынастары бөлімі басшысы

Сәрсенбі

14.30-18.30

7.

Шақабаев Нұрлан Нұрғалиұлы

Ауыл шаруашылығы бөлімі басшысы

Сейсенбі, Сәрсенбі

14.30-18.30

8.

Сәлімов Бақтияр Якупұлы

Сәулет және қала құрылысы бөлімі басшысы

Сәрсенбі

14.30-18.30

9.

Құржықаев Мұрат Мұрсаханұлы

Дене шынықтыру және спорт бөлімі басшысы

Жұма

15.00-17.00

10.

Алтынбекова Гүлжан Қайырханқызы

Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі басшысы

Сәрсенбі

17.00-18.00

11.

Шайжүнісова Диляра Жағыпарқызы

Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің басшысы

Сәрсенбі

15.00-17.00

12.

 

Ішкі саясат бөлімінің басшысы

Сәрсенбі

16.00-18.00

13.

Құдайбергенқызы Роза

Қаржы бөлімінің басшысы

Сәрсенбі

17.00 – 18.00

14.

Нүгеров Марат Мұратбекұлы

Кәсіпкерлік бөлімінің басшысы

Әр айдың бірінші дүйсенбі күндері
14-30-18-30 с.
 

15.

Фесенко Наталия Анатольевна

Білім бөлімінің басшысы

Сейсенбі

14.30-17.00

16.

 

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық  және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің басшысы

Сәрсенбі  

15.00-17.00

17.

 
Аққожина Назерке Мәулітқызы

Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі басшысы

Бейсенбі

16.00-18.00

18.

Жақаев Болат Мағауияұлы

Құрылыс бөлімі басшысы

сәрсенбі  
сағат 17-00-ден 18-00 дейін
 

19

Задин Муратхан Алдашұлы

Ветеринария бөлімі басшысы

Сәрсенбі

14:30-18:30

20

Жұманов Серікқали Самарқанұлы

Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің басшысы

Сәрсенбі  

15.00-17.00

 

Ауылдық округ әкімдерінің азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдау графигі

Рет №№

Тегі, аты, әкесінің аты

Лауазымы

Қабылдау күні, уақыты

1.

Теміржанов Нұртай Төлеуұлы

Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі

Дүйсенбі

14.30-16.30

Жұма

14.30 – 16.30

2.

Мұқажанов Ұлан Мырзағалиұлы

 

Абралы ауылдық округінің әкімі

Сейсенбі

10.00-12.00

Бейсенбі

15.00-17.00

3.

Несіпбаев Шегебай Нұрмұханұлы

Алғабас ауылдық округінің әкімі

Сәрсенбі

16.00-18.00

Жұмы

16.00-18.00

4.

Адкеев Жаннұр Маратұлы

Айнабұлақ ауылдық округінің әкімі

Дүйсенбі

14.30-18.00

Сәрсенбі

10.00-15.00

Жұма

9.00-17.00

5.

Жарликенов Нұркен Хусатайұлы

Достық ауылдық округінің әкімі

Күнделікті

15.00-17.00

6.

Сыздыханова Гүлжан Аманжолқызы

 

Жиенәлі ауылдық округінің әкімі

Сәрсенбі

10.00-13.00

Жұма

9.00-17.00

7.

Қарсақбаев Абусана Бақдәулетұлы

 

Знаменка ауылдық округінің әкімі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

14.30-18.00

8.

 

Сейітхасимов Хасен Бекенұлы

 

Ертіс ауылдық округінің әкімі

Дүйсенбі, жұма

14.30-17.00

9.

Қапақов Сағынғали Аманғалиұлы

 

Қараөлең ауылдық округінің әкімі

Сейсенбі

10.00-12.00

Бейсенбі

15.00-17.00

Жұма

10.00-12.00

10.

Өміртай Кенжетай Абрешұлы

 

Новобаженово ауылдық округінің әкімі

Сейсенбі

10.00-12.00

Бейсенбі

15.00-17.00

Жұма

10.00-12.00

11.

Нұғыманов Бақытжан Шынарбекұлы

 

Озерка ауылдық округінің әкімі

Күнделікті

9.00-13.00

12.

 

Байдомалақов Алғатай Жігерұлы

 

Приречный ауылдық округінің әкімі

Сәрсенбі

10.00-12.00

Бейсенбі

15.00-17.00

Жұма

10.00-12.00

13.

Құмаров Талғат Пшенбайұлы

 

Шаған кентінің әкімі

Сәрсенбі

10.00-12.00

Бейсенбі

15.00-17.00

Жұма

10.00-12.00

14.

Байғожинов Кенжебай Ақанұлы

 

Шүлбі кентінің әкімі

Дүйсенбі

9.00-13.00

Сәрсенбі

14.30-18.30

Өңдеу күні: 11-05-2018